Europe

Bulgaria

Antalis Bulgaria

Ralitsa Peneva www.antalis.bg ralitsa.peneva@antalis.bg бул. „Христофор Колумб” № 64, София Еърпорт Център, Логистична сграда 3, вход 1, офис А, партер 1528 - София

Croatia

Grafik Zagreb D.O.O.

Oliver Tabak www.grafik-zagreb.hr oliver.tabak@grafik-zagreb.hr 385 1 3878 961 385 1 3878 965 Medarska 69 10 000 - Zagreb

Cyprus

GKS Trading

G. Sophocleous g.k.s@cytanet.com.cy 35 75755250 35 75728549 10 E. Pallikaridi Mesa Geitonia 3507 - Limassol

Czech Republic

Antalis SRO

Ivana Petrova www.antalis.cz Ivana.Petrova@antalis.cz 420 233 113 211 420 233 113 223 Office Park Nové Butovice Bucharova 1314/8 158 00 - Praha

Denmark

Carl Jensen A/S

Paul Müller www.carl-jensen.com phm@carl-jensen.com 45 36 78 44 88 45 36 77 11 14 Nordholmen 7 2650 - Hvidovre

Estonia

Map Antalis

Sten Martin www.mapantalis.ee info@mapbaltic.com 372 680 0910 372 680 0912 Linamäe tee 6 Tänassilma 76406 - Saku

Milpaber AS

Indrek Välja www.milpaber.ee info@milpaber.ee 372 660 5973 372 660 1109 Laki 5 10621 - Tallinn

France

Arjowiggins Creative Papers

Marie Andrée Ryckelynck www.arjowigginscreativepapers.com marieandree.ryckelynck@arjowiggins.com +33 (0)1 57 75 91 43 32 avenue Pierre Grenier F- 92517 - Boulogne Billancourt Cedex

Germany

Peyer Graphic GMBH

Waltraud Kron www.peyergraphic.de waltraud.kron@peyergraphic.de 49 7152 608 591 49 7152 608 510 Mollenbachstrasse 33-35 D-71229 - Leonberg

Greece

Alexandros Fragioudakis

Alexandros Fragioudakis www.fragioudakis.gr fragioud@otenet.gr 30 213 034 2265 Agiou Panteleimonos str. 10446 - Athens

Hungary

Coverlux Kft.

László Terbocz www.coverlux.hu coverlux@t-online.hu 36 1 455 0770 36 1 215 6820 Cziráki u. 26-32. 1163 - Budapest

Italy

Mezzanote

Francesca Mezzanotte www.aldomezzanottesrl.it info@aldomezzanottesrl.it 39 0639749758-9 39 0639749760 Via Angelo Emo 168 00136 - Roma

Giardini

Edo Pirola www.giardini.it pirola@giardini.it 39 02 3357271 39 02 3287900 Via Fratelli Rosselli, 3/2 20019 - Settimo Milanese (MI)

Antilotex

Claudio Barni / Elisabetta Sforzi www.antilotexflock.com claudio.barni@antilotexflock.it 39 0574 66561 39 0574 624090 Via del Molinuzzo, 8/c 59100 - Prato

Latvia

Antalis AS

Laura Ozolina www.antalis.lv Laura.Ozolina@antalis.lv 371 67 100830 371 67 100801 Granīta iela 17, Stopiņu novads, LV-2119 - Riga

Lithuania

Map Antalis UAB

Audrius Sirutavicius www.mapantalis.lt audrius.sirutavicius@antalis.lt 370 5 249 66 88 370 5 249 6241 Ukmergės str. 369A LT-12142 - Vilnius

Malta

Sado Co. Ltd.

Edward Borg edward@sado.com.mt 356 21442630 Notabile Road - Mriehel Birkirkara - BKR3000

Netherlands

WIFAC BV

www.wifac.nl Rendementsweg 20 B – 1, 3641 SL- Mijdrecht

Norway

Grafdirekt A.S

Bjorn Nymann www.grafimport.no/grafdirektweb/index.htm bln@grafimport.no 47 9594 8013 47 2230 0393 Postdamveien 1 CNO-1164 - Oslo

Poland

Panta SP. Z O.O.

Andrzej Luczak www.panta.com.pl aluczak@panta.com.pl 48 42 612 35 13 / 48 42 612 35 01 48 42 650 92 12 / 48 42 612 35 81 ul.Warecka 3a 91-202 - Łódź

Portugal

Polienk

José Carlos Guimaraes jcpolienk@gmail.com (351) 963 28 45 83 (351) 226 15 58 33 Plano Parque Empresarial Armazém B400 4485-253 Guilhabreu - Porto

J.A. Barros

Luis Barros www.jabarros.com comercial@jabarros.com (351) 213 96 95 92 (351) 213 90 60 21 Tv. Nova santos, 31-33 1200-734 - Lisboa

Romania

Antalis Romania

Iona Bobi www.antalis.ro ioana.bobi@antalis.ro 0040 21 301 18 0040 21 301 18 38 Str. Matei Basarab nr. 20 A Sector 3 zona Unirii-Udriste 030674 - Bucureşti

Russia

Map Antalis

Andrey Musorin www.antalis.ru andrey.Musorin@antalis.ru 7 495 228 19 98 7 495 228 19 97 Nagorny proezd, 10a bldg 8 - Moscow - 117105

Slovakia

Belex SRO

Rudolph Belko www.belex.sk belko@belex.sk 421 484 143939 421 484 143954 Rudlovská cesta 71 - Banská Bystrica - 974 01

Slovenia

DZS Grafik

Magdalena Koncar www.grafik.si magda.koncar@grafik.si 386 41 480 805 386 1 548 32 20 lica Jozeta Jame 12 SI 1210 - Ljubljana-Sentvid

Spain

AN - CAR

JOSE Mª DOMÍNGUEZ www.an-car.cat info@an-car.cat 93 331 00 16 93 421 81 76 26 de Gener, 12 08014 – Barcelona

AMILLO

ANTONIO MAROTO www.amillo.com amillo@amillo.com 91 541 46 85 91 542 03 81 Las fuentes, 10 28013 - Madrid

Curtidos Divigar

Hugo Villaseñor curtidosdivigar@gmail.com 91 369 42 29 91 369 42 29 C/ Luis Velez de Guevara, 7 28012 - Madrid

Nurba

Pedro Barbara www.curtidosnurba.com nurba@curtidosnurba.com 91 301 27 70 91 301 27 53 Pol. Ind. Santa Ana C/ El Martillo 28592 – Rivas-Vaciamadrid - Madrid

Joya Papeles

Jose Antonio Yagüe www.papelesjoya.com joya@papelesjoya.com 976 12 67 34 976 12 67 17 P.I. El Plano nave 64-65 50430 – María de Huerva - Zaragoza

Arkopaper

Francisco Javier Mínguez www.arkopaper.es arkopaper@fer.es 94 125 68 17 94 126 08 14 La Portalada Apartado 1105 26080 - Logroño

Avirsa Norte

Miguel Sánchez www.avirsa.com avirsa@avirsa.com 985 98 00 40 985 98 08 56 P.I. De Asipo Calle A Parcela 28 33428 – Cayes-Llanera - Oviedo

Sweden

Zetatrade AB

Anne-Charlotte Z.Höglund www.zetatrade.se acz.hoglund@zetatrade.se 46-8-546 246 00 46-8-35 68 54 Kuskvägen 5 Box 483 – 191 24 - Sollentuna

Switzerland

Peyer Graphic AG

Barbara Spuler www.peyergraphic.ch barbara.spuler@peyergraphic.ch 41 5626 65151 41 5626 65152 Weststrasse 10 CH-5426 - Legnau

Turkey

Antalis Turquía

Aras Bolayir www.antalis.com.tr simge@simgeantalis.com.tr 90 (0)216 425 77 33 90 90 (0)216 425 98 20 Cumhuriyet Cad. No:18 Acarlar İş Merkezi D Blok K:2 Kavacık Beykoz 34805 - Ístanbul

Sembol Matbaa Cilt Malzemeleri

Sinan Çavdar sinan@sembol.com.tr 90 212 429 29 31 90 212 429 29 Ic Ve Dis Tic Ltd Sti Yuzyil Mah Matbaacilar Sit No. 192 Bagcilar - Ístanbul

United Kingdom

Intercover

Eric Hampson www.intercover.co.uk eric@intercover.co.uk 44 1 706 623344 44 1 706 623345 Unit B12a Broadlands Heywood Distribution Park Pilsworth Road - Heywood. OL10 2TS

America

Brasil

VPS Papéis Especiais

Thaisa Oliveira www.vsppapeis.com.br thaisa@vsppapeis.com.br 55 (11) 2714-2202 49 7152 608 591 Rua José Gomes Falcâo 221 - Sâo Paulo/SP – Brasil CEP: 01139-010

Chile

Antalis

Pedro Tapia www.antalis.cl pedro.tapia@antalis.cl 56-2-7300000 56-2-7771993 Santa Filomena 66 - Santiago de Chile

Colombia

Espacol

Jairo Farías jfarias@elsitio.net.co 57 12 629218 57 12 623150 Cr67 9 A-41 Distrito Capital, Bogotá

Ecuador

Espacol

Jairo Farías jfarias@elsitio.net.co 57 12 629218 57 12 623150 Cr67 9 A-41 Distrito Capital - Bogotá

Mexico

Interpapel

José Rodríguez jrodriguez@antalismexico.com.mx (55) 5 359 58 06 5 576 00 46 Guanajuato No. 2 San Andres Atoto 53500 – Naucalpan De Juarez

Perú

Espacol

Jairo Farías jfarias@elsitio.net.co 57 12 629218 57 12 623150 Cr67 9 A-41 Distrito Capital - Bogotá

Venezuela

Espacol

Jairo Farías jfarias@elsitio.net.co 57 12 629218 57 12 623150 Cr67 9 A-41 Distrito Capital - Bogotá

Asia

Brunei

Antalis (Singapore) Pte Ltd

Nadirah Mohd www.antalissg.com nadirah.mohd@antalis-asiapacific.com 65 6417 2333 65 6417 2300 50 Kallang Avenue #04-01/01A Singapore 339505

China

Antalis (Shangai) Trading Co Ltd

Vaan Suen www.antaliscn.com info.cn@antalis-asiapacific.com 86 21 6135 7988 86 21 6135 7980 22F Jin Hang Mansion, 83 Wan Hang Du Road Jing An District - Shanghai China 200040 上海市静安区万航渡路83号金航大厦22楼 – 邮编:200040

Hong Kong

Antalis (HK) Ltd

David Law www.antalishk.com mkt.hk@antalis-asiapacific.com 52 2775 0196 852 2775 7132 Unit 1007-11, 10/F. Telecom Tower Wharf T&T Square 123 Hoi Bun Road Kwun Tong Kowloon Hong Kong 香港九龍觀塘海濱道123號九倉電訊廣場電訊大廈 10 樓 1007-11 室

India

Anil Agencies

Ajay Srivastava www.anilagencies.com customer@anilagencies.com 91 11 41704555 91 11 26384285 B-3/2 Okhla Industrial Area Phase – II New Delhi 110 020

Indonesia

Antalis (Singapore) Pte Ltd

Nadirah Mohd www.antalissg.com nadirah.mohd@antalis-asiapacific.com 65 6417 2333 65 6417 2300 50 Kallang Avenue #04-01/01A 339505 - Singapore

Israel

Malnir Trading

M. Lazar malnir@malnir.net 972 3 6195185 972 2 6524499 31 Beit Hadfus Street Sapir Center 95483, Jerusalem

Japan

Antalis Japan Co Ltd

Masami Ouchi info.jp@antalis-asiapacific.com 81 3 5360 1296 81 3 5360 1820 Yoyogi City Homes # 301 Sendagaya 5-26-5 Shibuya-ku 151-0051 - Tokyo

Kuwait

Al-Shaks

Mohammed H. Al Shaks www.alshaks.com purchases@alshakhs.com 965 484 02 50 965 483 76 22 Pobox: 24269 Safat 13103 - Kuwait

Malaysia

Antalis (Malaysia) Sdn Bdh

Imam Arif www.antalismy.com info.my@antalis-asiapacific.com 60 3 7627 8300 60 3 7627 8320 Level 3A Wisma Comcorp, 37 Jalan Pelukis U1/46 Section U1 Temasya Industrial Park 40150 Glenmarie - Shah Alam

Philippines

Antalis (Singapore) Pte Ltd

Nadirah Mohd www.antalissg.com nadirah.mohd@antalis-asiapacific.com 65 6417 2333 65 6417 2300 50 Kallang Avenue #04-01/01A 339505 - Singapore

Singapore

Antalis (Singapore) Pte Ltd

Nadirah Mohd www.antalissg.com nadirah.mohd@antalis-asiapacific.com 65 6417 2333 65 6417 2300 50 Kallang Avenue #04-01/01A 339505 - Singapore

South Korea

Antalis Japan Co Ltd

Masami Ouchi info.jp@antalis-asiapacific.com 81 3 5360 1296 81 3 5360 1820 Yoyogi City Homes # 301 Sendagaya 5-26-5 Shibuya-ku 151-0051 - Tokyo

Taiwan

Antalis (HK) Ltd

David Law www.antalishk.com mkt.hk@antalis-asiapacific.com 52 2775 0196 852 2775 7132 Unit 1007-11, 10/F. Telecom Tower Wharf T&T Square 123 Hoi Bun Road Kwun Tong Kowloon Hong Kong 香港九龍觀塘海濱道123號九倉電訊廣場電訊大廈 10 樓 1007-11 室

Thailand

C.A.P Intertrade Co Ltd

Mr.Theerapan Udnoonsombat / Mr.Panich Panamaneechot www.capintertrade.com capintertrade@gmail.com ( 66 ) 2403 4699 ( 66 ) 2403 4690 99/5 Moo.15 Soi Bangmuang-Bangkulad (Watpra-ngeon) Kranchanapisak Rd., Bangmuang, Bangyai Nonthaburi 11140 Thailand

United Arab Emirates

Giffin Graphics

Kaldoun Yahfoufi www.giffingraphics.com k.yahfoufi@giffingraphics.com 971 2 6730555 971 2 6733550 Dubai

Vietnam

Antalis (Singapore) Pte Ltd

Nadirah Mohd www.antalissg.com nadirah.mohd@antalis-asiapacific.com 65 6417 2333 65 6417 2300 50 Kallang Avenue #04-01/01A Singapore 339505

Africa

South Africa

Antalis South Africa

Hilton H. www.antalis.co.za hhumby@antalis.co.za 27 11 688 6000 27 11 688 6163 17 Roper Street New Centre Johannesburg 2001

Oceania

Australia

Arjowiggins Australia Pty Ltd

Gary Bowles www.antalis-asiapacific.com gary.bowles@antalis-asiapacific.com (02) 9412 4033 (02) 9418 1900 Chatswood NSW 2067

New Zealand

Arjowiggins Australia Pty Ltd

Gary Bowles www.antalis-asiapacific.com gary.bowles@antalis-asiapacific.com (02) 9412 4033 (02) 9418 1900 Chatswood NSW 2067